Categories:

Branża gastronomiczna przeżywa dość głęboki kryzys. Warto jednak ten czas poświęcić na przemyślenia i wykonanie planów modernizacji swojego biznesu. Zwróćmy uwagę, by nasze rozwiązania były ciekawe dla klientów, ułatwiające całą procedurę i usprawniające pracę. Przede wszystkim jednak muszą być bezpieczne. Takie właśnie są stoliki multimedialne do restauracji.

Stoliki multimedialne do restauracji – co to jest?

To urządzenia, które przypominają standardowe stoliki restauracyjne, różnią się jednak jednym elementem – blatem. Zamiast płyty drewnianej lub z tworzywa sztucznego znajduje się tu panel multimedialny z interfejsem przeznaczonym dla klientów. Nasze stoliki multimedialne do restauracji mogą mieć konstrukcję wykonaną z:

  • drewna,
  • metalu,
  • tworzywa sztucznego,
  • włókna szklanego pokrytego żywicą.

Stanowczo jednak polecamy właśnie włókno szklane, dzięki swojej wytrzymałości, lekkości i łatwości w utrzymywaniu czystości. Dezynfekcja jest prosta i nie pozostawi śladów na urządzeniu nawet po bardzo długim czasie.

Dowiedz się więcej: Telemedycyna w czasach koronawirusa – jak to wygląda?

Stoliki multimedialne do restauracji

Co może zrobić stolik multimedialny?

Blat składa się z ekranu dotykowego pokrytego specjalną powierzchnią odporną na zarysowania, uszkodzenia czy wysokie temperatury. Goście siadając przy takim meblu, mogą samodzielnie zamówić posiłek, zapłacić za niego za pomocą karty czy zasygnalizować problem. Takie stoliki multimedialne do restauracji doskonale będą współgrać z kuchnią otwartą, gdzie posiłki należy odbierać samemu z okienka. Po skończonym posiłku możemy prosić klientów o odniesienie zastawy do wyznaczonego miejsca, gdzie będą one odbierane przez personel. Tym sposobem ograniczymy kontakt między gośćmi a pracownikami praktycznie do zera. Nie ma bezpieczniejszego rozwiązania w czasach koronawirusa, szczególnie że po każdej wizycie stolik może zostać szybko i dokładnie zdezynfekowany.

Dowiedz się więcej: Jak dezynfekować kompozyty w dobie koronawirusa?

Interaktywny stół dotykowy dla restauracji

Po co stolik multimedialny?

Stoliki multimedialne dla restauracji gwarantują nie tylko bezpieczeństwo dla pracowników i gości. Stanowczo przyspieszają również obsługę. Nie są potrzebni już kelnerzy, którzy będą zbierać zamówienia. Na całą dużą salę wystarczy jedna osoba, która będzie pilnowała porządku i zajmowała się ewentualnymi uwagami od gości. Takie rozwiązanie to również bardzo ciekawa propozycja, która z pewnością przyciągnie wiele osób, które będą chciały zwyczajnie zobaczyć nowy sposób obsługi. Taki stolik doskonale pasuje do restauracji nowoczesnych czy fusion. Jest również bardziej elegancki od infokiosków, które znane są w restauracjach typu fast-food.

Dowiedz się więcej: Meble z włókna szklanego – czy warto?

Stolik multimedialny z monitorem dotykowym obudowa wykonana z drzewa
projekt stołu multimedialnego z monitorem dotykowym materiał włókno szklane
Stolik multimedialny – koncept

Takie stoliki multimedialne dla restauracji nie są dla nas niczym nowym. Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych bez trudu wykonamy ich tyle, ile będzie potrzebne – bez względu na wykorzystany materiał, kolor czy design. Do urządzenia może zostać wgrane dowolne oprogramowanie – nie tylko do obsługi gości restauracyjnych. Takie stoliki mogą sprawdzić się w wielu innych miejscach, związanych z branżą architektoniczną czy dekoratorską.

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.