Categories:

Dzisiaj dość nietypowy wpis, który dość mocno będzie dotyczył innej działalności i jej sytuacji w obliczu epidemii koronawirusa. Staramy się pomóc, jak tylko możemy – jednak bez Was nie damy rady! Wynajmij Infokiosk!

Restauracja w ciemności

Dawno temu pisaliśmy o Different – restauracji w ciemności obsługiwanej przez niewidomych kelnerów. Idea działania tego miejsca chwyciła nas za serce, dlatego w podziwie i szacunku dla całej załogi restauracji stworzyliśmy stand multimedialny Kobieta w Masce. Link do odpowiedniego wpisu na blogu znajdziecie poniżej.

Dowiedz się więcej: Jak powstał nasz sztandarowy projekt – kobieta w masce?

Dzisiaj ta właśnie restauracja otworzyła podwoje dla najbardziej potrzebujących osób i rozpoczęła serwowanie tzw. obiadów kryzysowych. Nazwa jednak dotyczy nie wartości czy sposobu wykonania posiłków, a nietypowej sytuacji, przed którą stanęła restauracja. Different, choć samo potrzebuje pomocy w utrzymaniu się na rynku, oferuje przepyszne, dwudaniowe obiady dla najuboższych i najbardziej potrzebujących Warszawiaków. Pieniądze na zakup produktów oraz opłacenie kucharzy i dostawców pozyskują ze środków własnych lub przez zbiórki – jak chociażby przez serwis pomagam.pl. Link do zbiórki można znaleźć tutaj. My także dołączamy się do pomocy – poza wpłatami własnymi, zorganizowaliśmy akcję Wynajmij Infokiosk!

Wynajmij infokiosk
Stand multimedialny Kobieta w Masce

Wynajmij Infokiosk!

By Different mogło utrzymać się na rynku i działać tak, jak wcześniej, potrzebne są dodatkowe finanse.

By Different mogło dalej pomagać ludziom w kryzysie, potrzebne są dodatkowe finanse.

Żeby osoby niewidome z niepełnosprawnością miały zapewniony byt, pracę i możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie, potrzebne są dodatkowe finanse.

My też chcemy pomóc i dlatego zorganizowaliśmy akcję Wynajmij Infokiosk! Przez cały czas trwania epidemii oferujemy wynajem naszych infokiosków jedynie za połowę ceny, a cały zysk przekażemy Different – restauracji w ciemności. Wystarczy się do nas zgłosić i wyrazić chęć udziału w akcji. Oferta dotyczy każdego urządzenia, w tym przede wszystkim:

Wynajmij Infokiosk!

Dowiedz się więcej: Wynajem standów multimedialnych – czy to się opłaca?

Infokioski od producenta TPP
Nasze infokioski

Dlaczego infokioski?

Obecnie obserwujemy wzrost zainteresowania infokioskami. W czasie epidemii gwarantują one zminimalizowanie do zera kontaktu z drugim człowiekiem. Wszystko jesteśmy w stanie zrobić za pośrednictwem tego urządzenia. Prowadząc restaurację czy sklep, stand multimedialny nie tylko ogranicza konieczność kontaktu, ale także stanowi reklamę, która przyniesie zyski i po epidemii. Takie urządzenie przyda się wszędzie – w służbie zdrowia, w organizowaniu transportu, edukacji. Zastosowania są niezliczone.

Dowiedz się więcej: Infokioski – dlaczego infokioski w gastronomii są tak popularne?

Wynajmij infokiosk

Sprawdź, gdzie w Twojej firmie przyda się infokiosk. Od dzisiaj nie tracisz niczego – cały zysk zostanie przeznaczony pomocy w walce  koronawirusem. Pomocy ludziom, którzy dają z siebie wszystko, pokazując, że nie ma niczego piękniejszego od życia. Przyłączysz się do pomocy? Wynajmij Infokiosk! Skorzystaj teraz, a może urządzenie zostanie z Tobą nawet na dłużej.

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzin profilu na Facebooku restauracji Different.

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.