Categories:

Najlepszymi wizytówkami każdej firmy są wykonane dotychczas projekty i realizacje, które doskonale prezentują umiejętności i kompetencje ich twórców. Nie inaczej jest z nami. Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych mamy bardzo bogate portfolio, ale znajdują się w nim perełki, którymi warto się chwalić. Prezentujemy nasze najciekawsze realizacje.

1. Filiżanka z Gogolina

Filiżanka z Gogolina to jedna z naszych pierwszych realizacji i do tej pory jedna z najbardziej rozpoznawalnych, głównie w powiecie krapkowickim. Można ją podziwiać w Gogolinie obok pomnika Karolinki i Karliczka. Przepiękne wzory symbolizują dziedzictwo i tradycje tego rejonu Polski. Sama filiżanka wykonana została z włókna szklanego, dzięki czemu jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wewnątrz natomiast znajduje się… styropian obklejony taśmą aluminiową. Dość nietypowe rozwiązanie, prawda? Dzięki temu jednak ma idealny kształt. Zdobienia wykonała Grażyna Czekała – znana artystka z Gogolina.

Dowiedz się więcej: Filiżanka z Gogolina – czy wiesz, jaka jest jej historia?

Filiżanka z włókna szklanego w Gogolinie
Filiżanka z włókna szklanego w Gogolinie

2. Najciekawsze realizacje: Palma Warszawska

Jedną z realizacji, którą mijają codziennie tysiące osób w samej stolicy, jest Palma Warszawska, a dokładnie jej liście. Powiewają na wietrze od 2007 roku, kiedy to dokonano pierwszego, gruntownego remontu. Teraz wyglądają naturalnie i wiele osób myli ją z naturalnym drzewem. To znaczy, że swoją robotę wykonaliśmy doskonale.

Dowiedz się więcej: Warszawska palma – jaka jest jej historia?

najciekawsze realizacje
Palma Warszawska

3. Brama zliczająca przechodniów

W 2016 roku Opole obchodziło swoje 800-lecie. Z tej okazji na ul. Krakowskiej stanęła konstrukcja, której zadaniem jest zliczanie przechodniów, którzy pod nią przechodzą. Żółto-niebieski łuk jest bardzo trudno przegapić, natomiast powyżej znajduje się licznik. Kształt i kolorystyka nawiązywały do logotypu całego wydarzenia. To także nasz projekt, który był widziany i dotykany przez setki osób dziennie.

Atrakcyjne miejsca - Brama licząca przejścia osób na 800 lecie Opola
Brama zliczająca w Opolu

4. Najciekawsze realizacje: Kobieta w masce

Kobieta w masce to jedno z naszych najbardziej zaskakujących dzieł. To stand multimedialny, który znajduje się w słynnej, warszawskiej restauracji „W ciemności”. Realizacja była bardzo skomplikowana. Cała maska powstała z połączonych ze sobą, profilowanych trójkątów. Ciekawie zaprojektowaliśmy także niebieskie, mrugające oko.

Dowiedz się więcej: Jak powstał nasz sztandarowy projekt – Kobieta w masce?

Stand twarz kobiety w restauracji different najciekawsze realizacje
Stand twarz kobiety w restauracji different

5. Tablica pamiątkowa na 70-lecie powstania Organizacji Paktu Północnoatlantyckiego

Ta tablica jest z kolei jedną z naszych ostatnich realizacji – ma nieco ponad rok. Powstała z okazji 70-lecia powstania NATO oraz 20-lecia członkostwa Polski. Całość powstała jedynie w 5 dni, a pracy było bardzo dużo. Tablica ma betonową podstawę o masie ok. 600 kg. Sama tablica pokryta jest szklanymi szybkami, na których zadrukowana została dedykacja oraz również flagi państw członkowskich. Nasze dzieło można podziwiać w Cytadeli Warszawskiej przy ul. Gwardii w Warszawie.

Dowiedz się więcej: Tablica pamiątkowa – kolejne szybkie i udane zlecenie

tablica pamiątkowa nato
Tablica pamiątkowa na 70-lecie powstania NATO

Nasze realizacje można oglądać w całym kraju w wielu miejscach. Wyżej zaprezentowane dzieła to jedynie nasze najciekawsze i najbardziej znane projekty. Nasze infokioski na zamówienie znajdują się także w galeriach handlowych w całym kraju, standy multimedialne wspomagają organizacje konferencji, a litery patrzą z góry z wielu budynków.

One response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.