Categories:

W działalności każdej firmy zdarza się konieczność jej prezentacji czy uczestnictwa w konferencji lub targach branżowych. To doskonała okazja do tego, by zwrócić na siebie uwagę potencjalnych kontrahentów i klientów. W obecnych czasach elektronika wykonuje za nas masę pracy. Z pomocą przychodzi nam wynajem standów multimedialnych, dzięki któremu nie musimy wydawać pieniędzy na kupno takiego urządzenia, ani nie trzeba martwić się eksploatacją.

Wynajem standów multimedialnych – jaka jest cena?

Wykorzystane tu informacje pochodzą z portalu disire.pl, za którego pośrednictwem prowadzimy właśnie wynajem standów multimedialnych. Cena zaprojektowania i stworzenia takiego urządzenia to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Będzie się oczywiście różnić w zależności od:

  • kształtu obudowy,
  • przekątnej ekranu,
  • rodzaju użytej matrycy,
  • ogólnych funkcjonalności standu.

Z kolei wynajem standów multimedialnych kosztuje jedynie około 150-300 złotych dziennie. Jeśli więc potrzebujemy wykorzystać takie urządzenie raz na jakiś czas, to z pewnością takie rozwiązanie jest o wiele lepsze i atrakcyjniejsze.

Wynajem standów multimedialnych

Dodatkowe funkcjonalności szyte na miarę

Najbardziej popularne modele infokiosków to:

  • iCurvio,
  • Rust,
  • SlimC,
  • iDisi.

Decydując się na wynajem standów multimedialnych, możemy otrzymać o wiele więcej niż samo urządzenie. Zostanie ono dostosowane do naszych potrzeb i obrandowane według dołączonych specyfikacji. Wystarczy przesłać odpowiedni logotyp, a znajdzie się on na obudowie. Infokiosk może zostać dostarczony pod dokładny adres, pod którym będzie odbywać się impreza czy konferencja. Zostanie podłączony i uruchomiony, a po zakończonym wydarzeniu – rozmontowany i zabrany. Nie musimy przejmować się niczym, dzięki czemu możemy skupić się na rzeczach istotnych dla naszego biznesu.

Ciekawy stand multimedialny

Dlaczego stand interaktywny jest tak ważny?

Treści prezentowane za pomocą takiego infokiosku są o wiele lepiej przyswajane przez nasze mózgi, a tym samym lepiej zapamiętywane. Dotyczy to nie tylko samego przekazu, ale także skojarzeń z naszą działalnością. Ulotki już dawno wyszły z mody. Po ich rozdaniu zostają praktycznie od razu wrzucone do kosza, nawet bez przeczytania. Multimedia podnoszą sprzedaż o blisko 32%. Ponad 20% więcej klientów zdecyduje się na zakup produktu lub skorzystanie z usługi. A co najważniejsze – robią to praktycznie same. Nie jest konieczna żadna oddelegowana osoba. Zainteresowany kontrahent sam się do nas zgłosi.

 

Wynajem standów multimedialnych to doskonały pomysł na zwrócenie na siebie uwagi. Warto jednak przed dokonaniem ostatecznej decyzji zastanowić się, jaki kształt powinien mieć infokiosk, jak duży ekran i do czego ma nam służyć. Na disire.pl dostępnych jest wiele gotowych już modeli. Jeśli jednak chcemy otrzymać wyjątkowy produkt, tworzony z myślą o naszym biznesie, możemy zdecydować się na stworzenie obudowy na zamówienie. Zobacz nasz Bank Pomysłów i skontaktuj się z nami, jeśli szukasz nowoczesnego i innowacyjnego rozwiązania.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.