Categories:

Obecnie na każdych targach czy konferencji zaproszeni goście wykorzystują infokioski i standy multimedialne do prezencji własnej firmy i usług. Urządzenia pojawiają się w sklepach, na uczelniach, czy podczas każdej imprezy masowej. Nie zaskakują już tak, jak kiedyś. Stają się powoli tłem i normalnym elementem wyposażenia. Jak sprawić, by klienci nas zauważyli? Wybrać iCurvio – najnowocześniejszy infokiosk, który powstał do tej pory.

iCurvio – parametry techniczne

Dlaczego iCurvio jest tak wyjątkowy? Z pewnością cechuje się nietypową obudową i zakrzywionym ekranem, który nie tylko zwraca uwagę, ale pozwala prezentować swoje produkty i usługi w niespotykany dotychczas sposób. Monitor ma rozmiar aż 49 cali, dzięki czemu doskonale widać każdy szczegół. Ekran dotykowy pozwala na interakcję z klientem, przez co o wiele lepiej zapamięta nas i naszą ofertę. Podstawa wykonana jest z włókna szklanego – jest trwała i odporna na uszkodzenia. Z pewnością wytrzyma nawet najbardziej tłoczną konferencję.

Więcej o tym materiale przeczytasz w artykule: Czym jest włókno szklane?

Każde urządzenie iCurvio produkowane jest na zamówienie, dlatego można bez problemu wybrać kolor lakieru, nanieść firmowe loga czy wgrać dowolne oprogramowanie na komputer o wybranej przez nas mocy.

Jak powstał ten wyjątkowy infokiosk?

iCurvio powstał jako odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcieli pokazać się z wyjątkowym infokioskiem na targach branżowych czy konferencjach. Samo projektowanie obudowy trwało pół roku, a w tym czasie powstało wiele koncepcji, które nie przyniosły odpowiednich rezultatów. Wyciągnięte wnioski były proste – nowoczesne urządzenie musi być:

  • proste,
  • przejrzyste,
  • minimalistyczne,
  • zaskakujące,
  • funkcjonalne.

Po zebraniu wszystkich tych cech koncepcyjnie powstał iCurvio. Same prace nad obudową trwały aż 7 miesięcy. Nie można zapominać także o wykonaniu wygiętej szyby dotykowej. Całość prac – od momentu powstania projektu do jego ukończenia trwała prawie półtora roku. Efekt jest jednak piorunujący. Już w styczniu 2018 roku infokiosk wygrał złoty medal w konkursie POS of the Year na targach RemaDays. Czekamy na kolejne osiągnięcia i nagrody naszego dzieła.

Więcej przeczytasz na dedykowanej stronie iCurvio.

iCurvio - wynajem infokiosków

Ile kosztuje iCurvio?

Nie ukrywamy, że koszt wykonania urządzenia nie należy do najniższych. Z drugiej strony wiemy, jak wielu chciałoby skorzystać z tego urządzenia i pokazać się w dobrym świetle przed swoimi klientami. Chcemy podzielić się naszym osiągnięciem, dlatego oferujemy możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego w atrakcyjnej cenie, na którą stać każdego.

Przeczytaj, dlaczego warto wypożyczać infokioski i standy multimedialne.

By wypożyczyć iCurvio nie musisz już nawet wychodzić z domu. Wejdź na naszą stronę: www.desire.pl i zamów urządzenie już dziś. Dostarczymy je pod wskazany adres, zamontujemy i przygotujemy do pracy.

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.