Categories:

Stand multimedialny jest wyjątkowym urządzeniem, które w znaczący sposób może poprawić wizerunek Twojej firmy, przyciągnąć nowych kontrahentów czy zapoznać ich z Twoją ofertą. Bez udziału Twoich pracowników, nowocześnie i interaktywnie.

Stand multimedialny jako reklama na targi

stoisko targowe sprzedażowe z włókna szklanego

Udział w targach branżowych czy konferencjach to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci zaprezentować się z najlepszej strony. Tygodniami się szykujesz, drukujesz ulotki, projektujesz gadżety. A czy wiesz, że wystarczy jeden stand multimedialny z ciekawą prezentacją, by zyskać niesamowitą wręcz popularność na każdym targach branżowych? Wystarczy ciekawy kształt obudowy i przyciągające slajdy, by Twoje stoisko rzucało się w oczy. Zainteresowany klient może zapoznać się z Twoimi produktami i usługami bez Twojej obecności. Dodatkowo zmniejsza to frustrację związaną z oczekiwaniem na rozmowę z Tobą, jeśli jesteś zajęty. Stand multimedialny będzie stanowił Twoją wizytówkę, dlatego upewnij się, żeby był wyjątkowy. Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym urządzeniu, zdecyduj się na stworzenie unikalnej obudowy, specjalnie dla Ciebie. Więcej informacji znajdziesz w naszej ofercie.

Drogowskaz w centrach handlowych

Taki stand multimedialny możne stanowić także interaktywny wayfinder w centrach handlowych lub dużych konferencjach. Warto zainwestować w nieco większe urządzenie o ekranie przekraczającym 40 cali, by każdy detal mapy był doskonale widoczny. To świetne usprawnienie organizacji, które pozwoli każdemu z Twoich klientów odnaleźć drogę do celu. Zmniejszy też kolejki przed punktem informacyjnym. Stand multimedialny może zostać także użyty przed drzwiami do konkretnych pomieszczeń. Wyświetlenie na nim planu konferencji czy listy wykładów odbywających się danego dnia w konkretnej sali ograniczy liczbę pomyłek i nieporozumień. Uczestnicy każdej imprezy będą czuli, że zostali obsłużeni w najlepszy sposób.

Stand interaktywny z dotykowym monitorem 42 cale wykonany z włókna szklanego

 

Punkt informacyjny recepcja z kompozytuCodzienne urządzenie do biura

Stand multimedialny może być także niesamowicie przydatny w przestrzeni biurowej. Umieszczenie urządzenia koło recepcji może znacząco zmniejszyć obciążenie pracowników i ułatwić poruszanie się po budynku. Ciekawym rozwiązaniem może być także wykorzystanie standu z wbudowaną drukarką. Umiejscowienie go w strategicznym miejscu pozwoli w prosty sposób wykonywać wydruki. Inne urządzenie, z wbudowaną kamerą, możesz umieścić w sali konferencyjnej. Doskonale sprawdzi się do przeprowadzania wideokonferencji. Nie będzie już konieczności montowania wielkiego ekranu, komputera i systemu nagłośnienia. Duży ekran zapewni niesamowitą jakość obrazu, a obudowa z włókna szklanego sprawia, że urządzenie jest trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Więcej o niesamowitych właściwościach tego materiału pisaliśmy tutaj.

Stand multimedialny na wynajem

Jeśli martwisz się wysokimi kosztami kupna takiego urządzenia lub zwyczajnie nie masz miejsca na jego przechowywanie między kolejnymi targami branżowymi, możesz skorzystać z innego rozwiązania. Standy multimedialne na wynajem są dostępne na stronie www.disire.pl. Możesz korzystać z wybranego urządzenia zarówno przez krótki, jak i długi czas. Każdy stand zostanie przywieziony na wskazane przez Ciebie miejsce i zainstalowany. Zostanie obrandowany w dostarczoną przez Ciebie grafikę. Nie musisz przejmować się dodatkową czynnością w trakcie i tak bardzo wymagających imprez branżowych.

Stand multimedialny to urządzenie wyjątkowe, które jest w stanie zdobyć dla Ciebie wielu nowych kontrahentów, a także pomóc Ci w tworzeniu własnej marki. Nie ignoruj siły multimediów i prezentacji interaktywnych. Przekonaj się o tym samodzielnie!

8 komentarzy

  1. Fajne rozwiązanie. Jednak nie wiem czy wszystkie osoby, szczególnie starsze, by się do niego przekonały.

    • Przy dużym ekranie i bardzo czytelnym interfejsie jest to możliwe. Niektóre osoby starsze radzą sobie z takimi urządzeniami lepiej, niż jedna młoda 🙂

  2. Świetne rozwiązanie dla firmy, której grupą docelową są młodzi, nowocześni ludzie. Mam wrażenie, że starsze pokolenia ufają znanym od lat popularnym ulotkom itp. Choć nie twierdzę, że jakiś fajny pomysł nie byłby w stanie ich przekonać 🙂

  3. Ciekawa propozycja, jednak nie jako alternatywa, lecz uzupełnienie. Nowocześnie, dostępnie, po niższych kosztach. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.