Categories:

Gabinety lekarskie i poczekalnie są bardzo specyficznymi miejscami, które wymagają zastosowania pewnych rozwiązań dla bezpieczeństwa zarówno pacjentów, jak i lekarzy. Czy wiesz, że wyposażenie poczekalni gabinetu lekarskiego także może być wykonane z włókna szklanego? Sprawdzi się ono świetnie! Szczególnie w dzisiejszych czasach. Już przedstawiamy szczegóły.

Wyposażenie poczekalni gabinetu lekarskiego – meble

Nie tylko w czasie pandemii koronawirusa, ale także ogólnie, dezynfekcja gabinetów lekarskich i poczekalni jest niezwykle ważna. Mowa nie tylko o przychodniach internistycznych czy pediatrycznych, ale również specjalistycznych. Jak to zrobić, kiedy niezbędnym wyposażeniem poczekalni gabinetu lekarskiego są:

  • krzesła, fotele i kanapy,
  • stoliki,
  • szafy na odzież wierzchnią lub wieszaki.

Mamy na to dość proste rozwiązanie. Meble z włókna szklanego są nie tylko proste w konserwacji i dezynfekcji, ale także niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Można je bez obaw potraktować płynem do dezynfekcji z alkoholem, bez obawy odbarwień czy uszkodzeń. Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych możemy wykonać dowolny design, dowolną kolorystykę i dowolny kształt.

wyposażenie poczekalni gabinetu lekarskiego Meble do biura z włókna szklanego - strefa wypoczynku
Meble poczekalni gabinetu lekarskiego i nie tylko

Coś na umilenie spędzonego czasu

Stałym elementem wyposażenia poczekalni gabinetu lekarskiego były zawsze tzw. czasoumilacze. Najczęściej były to:

  • gazety i kolorowe magazyny,
  • gry i zagadki logiczne,
  • zabawki dla dzieci,
  • krzyżówki.

W czasie pandemii koronawirusa wszystkie takie przedmioty musiały zniknąć z poczekalni gabinetów lekarskich. Jest więc nudno i nieprzyjaźnie. Na to również mamy sposób! Nasze infokioski zapewnią niezbędną rozrywkę. Mogą prezentować reklamy, artykuły prasowe lub filmy. Dla najmłodszych mamy już przygotowane specjalne urządzenia multimedialne z kolorowankami czy grami. Wszystkie nasze infokioski są proste do dezynfekcji. Wystarczy płyn i ścierka.

wyposażenie poczekalni gabinetu lekarskiego
Infokiosk dla dzieci
dotykowy stand multimedialny
Standy multimedialne

Wyposażenie poczekalni gabinetu lekarskiego – co jeszcze może się przydać?

Co jeszcze może się przydać w gabinecie lekarskim? Z pewnością stanowisko recepcyjne, oczywiście również łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji, wykonane na wymiar. Dzięki temu będzie idealne zarówno do małych pomieszczeń, jak i dużych przychodni, gdzie pracowników recepcji jest kilku lub nawet kilkunastu. Co jeszcze? Możliwości jest sporo:

  • dekoracje ścienne,
  • donice z kwiatami,
  • tablice informujące nad drzwi.

Z pewnością trzeba zamienić stojak na ulotki czy formularze papierowe na stand multimedialny z wersją elektroniczną tych dokumentów. Ciekawym rozwiązaniem może być również przyjmowanie zapłaty za pośrednictwem infokiosku. Kontakt z osobami trzecimi zostanie ograniczony do niezbędnego minimum.

Sztuczna dekoracja tort z włókna szklanego
Przykład naszej dekoracji przestrzennej na ścianę
donice z włókna szklanego
Donica 6 metrów wykonana z włókna szklanego

Wyposażenie poczekalni gabinetu lekarskiego to pewne elementy, które są obowiązkowe. Niektóre są jednak miłym dodatkiem, co umila czekanie i wprowadza pozytywny nastrój do wnętrza. Mamy dla Ciebie świetną informację – z włókna szklanego możemy zrobić wszystko! Wyposażymy Twój gabinet czy przychodnię od A do Z. Zadzwoń i przekonaj się samodzielnie.