Categories:

Cały czas żyjemy pandemicznym świecie i strachu o nasze zdrowie i życie. Staramy się funkcjonować normalnie, ale jest to trudne. Chcemy pomagać innym i słabszym – jak to robić w sposób bezpieczny? Mamy na to ciekawy pomysł! Infokioski do zbiórek pieniędzy to pomysł nowatorski i innowacyjny, przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą pomagać.

Infokioski do zbiórek pieniędzy – jak wygląda?

Takie urządzenia nie różnią się wyglądem od zwykłych infokiosków, które stoją w galeriach handlowych czy restauracjach. Składają się z ekranu dotykowego i odpowiedniego oprogramowania. Muszą być oczywiście także wyposażone w czytnik kart debetowych i płatności zbliżeniowych – tak, jak jest to w przypadku infokiosków w znanych punktach fast-foodowych, biletomatach czy infokioskach do poboru opłat parkingowych. Różnica polega na tym, że płatności są pobierane na rzecz danej fundacji czy innej organizacji działającej charytatywnie.

infokioski do zbiórek pieniędzy Infokiosk_biletomat_kolejkomat_Grande_9 wymiary2-1
Infokiosk ze zintegrowanym modułem do płatności zbliżeniowych

Gdzie wykorzystuje się infokioski do zbiórek pieniędzy?

Naturalnym miejscem, gdzie takie urządzenia mogą się pojawić to siedziby fundacji charytatywnych, ale nie tylko. Co ciekawe, coraz częściej takie rozwiązanie pojawia się także w… kościołach do zbierania datków! Nic dziwnego – w miejscach, w których jest dużo osób, bardzo łatwo o zarażenie. Dodatkowo wrzucanie datków do wspólnego koszyka noszonego przez ministranta zwiększa ryzyko złapania koronawirusa. Jak widać, wszyscy muszą iść z duchem czasu!

Dowiedz się więcej: Automatyzacja gastronomii – jak radzić sobie z brakiem pracowników?

Jak to działa?

Oprogramowanie wgrane wewnątrz infokiosku umożliwia wybranie odpowiedniej kwoty oraz zaakceptowanie płatności kartą. W przypadku kwoty niższej niż 100 złotych, możliwe jest całkowicie bezdotykowe dokonanie datku. Dla większego bezpieczeństwa, na telefon komórkowy może przejść potwierdzenie transakcji. Nie ma także problemu z ewentualnym zastosowaniem modułów wielojęzycznych, co jest szczególnie przydatne przy większych fundacjach, które mogą gościć zagranicznych gości.

Dowiedz się wiecej: Wayfinder – zbytek czy konieczność?

Co zyskuje darczyńca?

Lista zalet infokiosków do zbiórek pieniędzy jest bardzo długa. Przede wszystkim darczyńca otrzymuje gwarancję:

  • bezpieczeństwa,
  • szybkości wykonania transakcji,
  • pełnej anonimowości.

Nie ma także problemu z brakiem gotówki w portfelach potencjalnych darczyńców, co zdarza się ostatnio nad wyraz często. Niewiele osób nosi przy sobie większe kwoty niż kilka monet. A skoro wszędzie płaci się już kartą, dlaczego nie ma być to możliwe w tym przypadku?

Infokiosk_sprzedażowy_HRCS-kiosk
Infokiosk

Cena takiego urządzenia jest zbliżona do standardowych infokiosków, które nie są wyposażone w moduł do przyjmowania płatności. Mamy także bardzo ciekawą propozycję dla osób, które wykorzystywałyby taki infokiosk do zbiórek pieniędzy jedynie okazjonalnie. Wynajem infokiosków to usługa, którą dedykujemy fundacjom i organizacjom charytatywnym organizującym bankiety czy zbiórki plenerowe. Ponieważ kochamy pomagać innym, specjalnie dla fundacji mamy przygotowaną super ofertę! Nie czekaj, zadzwoń i powiedz nam, czego potrzebujesz!