Categories:

Coraz mniejsza liczba zachorowań na koronawirusa umożliwiła odmrożenie wielu części gospodarki – w tym także targów branżowych i konferencji. To doskonała okazja, by odbić się od dna i przyciągnąć nowych klientów, którzy nie wiedzą o Twoim istnieniu. Jak zaistnieć w ich głowach i sprawić, że prędko o Tobie nie zapomną? Zainwestuj w stanowisko na targi, które przyciągnie wszystkich.

Stanowisko na targi – elementy, które muszą się pojawić

Decydując się na udział w targach, trzeba postawić na elementy, które się wyróżniają i zaskakują, może nawet nieco szokują. Stolik z krzesełkiem pod namiotem nie sprawdzą się – klienci Cię miną i nawet nie zauważą. Nie bój się eksperymentować, podchodź do siebie z dystansem. Co można wynająć lub kupić, by stanowisko na targi takie właśnie było? Z pewnością warto rozważyć:

  • wynajem infokiosku,
  • stand multimedialny,
  • fotoplastikon,
  • ladę multimedialną.

Kolory, dźwięki i różnorodność z pewnością zapadną w pamięć. A o to przecież chodzi! By klient nie tylko Cię zobaczył, ale także zapamiętał i zaczął rozpoznawać.

Dowiedz się więcej: Wybieramy kiosk multimedialny na konferencję

stanowisko na targi
Fotoplastikon
Stand twarz kobiety w restauracji different
Stand twarz kobiety w restauracji Different

Infokioski i standy multimedialne – dlaczego warto?

Tak jak już wspomnieliśmy, przyciągną do Ciebie nowe osoby, które jeszcze Cię nie znają. Coś ich przyciągnęło i sprawiło, że zainteresowali się właśnie Twoim stanowiskiem. Infokioski i standy pozwolą także szybko i łatwo obsłużyć gości, którzy chcą się czegoś o Tobie dowiedzieć, ale nie mają ochoty na dłuższą rozmowę i bezpośrednie chwyty marketingowe. Zdziwisz się, ile jest takich osób na każdych targach. Bardzo wielu klientów przychodzi po dość konkretne rzeczy i oferty. Nie chcą marnować czasu, który jest na wagę złota. Próbując do nich dotrzeć bezpośrednio, możesz ich zwyczajnie zniechęcić. Wykorzystując infokioski, pozwalasz im przejąć inicjatywę i samemu się do Ciebie odezwać. Gwarantujemy, że będą samemu dopytywać o szczegóły! Nie można zapominać także o aspekcie bezpieczeństwa. Standy i infokioski rozładują kolejki i tworzące się grupki osób, co jest szczególnie ważne w pandemii.

Dowiedz się więcej: Standy multimedialne w systemie identyfikacji wizualnej – jak to działa?

Stand Totem budka z ekranem dotykowym
Stand Totem budka z ekranem dotykowym
Infokiosk Wayfinder icurvio 49cali
Infokiosk Wayfinder icurvio 49cali
Fotoplastikony z okularami stanowisko na targi
Fotoplastikony z okularami

Jak zaskoczyć gości na targach?

Chcesz zaskoczyć gości? Twoje stanowisko na targi wygląda szaro i monotonnie? Mamy też na to sposób! Poniżej prezentujemy ladę multimedialną, która w tym wykonaniu pozwala nabrać do siebie mocnego dystansu. Przyznaj szczerze – widząc takie stanowisko, czy do niego podejdziesz? Z pewnością! Chociażby po to, by dowiedzieć się, skąd pochodzi taka lada. Ale bez obaw, na monitorze można wyświetlać dowolną prezentację. Upewnij się tylko, by nie była ona nudna. Klienci chcą zawsze czegoś nowego – to po to przychodzą na targi branżowe. Podaruj im to na tacy! A co powiesz na fotoplastikon? To urządzenie, które pozwoli zaprezentować Twój biznes w nowy, niespotykany sposób. Takie rozwiązanie przyciągnie całą masę chętnych. A może powadzisz działalność związaną z nowymi technologiami? Zamień swoje stanowisko na targi na statek kosmiczny!

Pulpit statku kosmicznego w Krasiejowie wykonany z włokna szklanego
Pulpit statku kosmicznego w Krasiejowie wykonany z włókna szklanego
Lada na targi event z ekranem nogami
Lada na targi i wystawy. Ekran 39 cali o rozdzielczości 4k . Możemy wykonać każdy rodzaj prezentacji video na zamówienie klienta. Zobacz jak ten prosty mebel przyciąga uwagę stąd jej nazwa eyeCatch.

Ciekawych i zaskakujących propozycji mamy całą masę. Masz swój pomysł na świetne stanowisko? Podziel się nim z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci wykonać swój plan. Im bardziej jest on szalony, tym lepiej! Kochamy takie projekty!