Categories:

System identyfikacji wizualnej jest niezwykle ważny w życiu każdej firmy, która pragnie się rozwijać i podbić – najpierw rynek lokalny, potem ogólnopolski, a może nawet i światowy! Dla chcącego nic trudnego! Z chęcią Ci w tym pomożemy – my i nasze standy multimedialne w systemie identyfikacji wizualnej.

Standy multimedialne w systemie identyfikacji wizualnej – czy warto?

Pamiętajmy, że każdy światowy gigant rozpoczynał kiedyś działalność jako firma garażowa. Dzisiaj wiele z tych marek jest rozpoznawalnych wszędzie i przez każdego. Dzieje się tak nie tylko przez doskonałą jakość oferowanych towarów i usług, ale także przez świetnie przygotowany i wdrożony system identyfikacji wizualnej. Rozkręcając biznes i dopiero budując swoją markę, warto skorzystać z pomocy, jaką dają standy multimedialne. Najczęściej są wykorzystywane przy:

  • targach i konferencjach branżowych,
  • wejściach do siedziby głównej firmy,
  • wyposażeniu partnerów biznesowych,
  • miejscach ogólnie dostępnych dla osób, które należą do grupy klientów.

Standy multimedialne w systemie identyfikacji wizualnej pełnią dość prostą funkcję. Mają zainteresować odbiorcę i w czytelny sposób poinformować go o świadczonych przez Ciebie usługach. Ważne jest także, by potencjalny klient zapamiętał jeden szczegół, który wiąże się z Twoją firmą. Może być to logo, nazwa czy kultowy produkt. W jaki sposób stand multimedialny ma to zrobić?

standy multimedialne w systemie identyfikacji wizualnej Stand z ekranem dotykowym 32 cale i oculus
Stand z ekranem dotykowym 32 cale i oculus

Jak powinny wyglądać standy multimedialne w systemie identyfikacji wizualnej?

Skuteczność standów multimedialnych należy analizować, oceniając dwa kluczowe elementy:

  • oprogramowanie i wyświetlaną reklamę na ekranie,
  • design obudowy, jej branding i zdolność do „wyróżniania się z tłumu”.

Oba z tych elementów są ważne i powinny ze sobą ściśle współpracować. Przygotowanie reklamy należy do Twoich obowiązków, ale my z przyjemnością zajmiemy się samym standem multimedialnym! W naszym portfolio znajdują się projekty niesamowicie wręcz efektowne, nawiązujące do działalności naszych klientów. Sprawdzą się na bardzo renomowanych targach branżowych czy w głównej siedzibie firmy. Z kolei proste i minimalistyczne kształty będą lepiej wyglądać przy stanowiskach targowych lub konferencyjnych, w poczekalniach czy w siedzibach partnerów biznesowych. Mogą także wykorzystywać gustowne podświetlenie LED, a na obudowie znajdą się: brand, logo czy inne, ciekawe motywy. Nie zawsze element multimedialny musi być zwykłą prezentacją ofertową. Zobacz stworzoną przez nas Kobietę w Masce!

kiosk felga z włokna szklanego z monitorem dotykowym 32 cale
Infokiosk w kształcie felgi

Z czego tworzymy nasze standy multimedialne?

Dlaczego warto stworzyć indywidualną koncepcję wyglądu takiego urządzenia? Standy multimedialne w systemie identyfikacji wizualnej muszą zaskakiwać, by spełnić swoją funkcję. Musimy także powiedzieć, że nasze obudowy są również trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy środowiskowe. Wykorzystujemy włókno szklane i kompozyty najwyższej jakości, które formujemy w niemal dowolne kształty.

Wynajmij infokiosk
Stand multimedialny Kobieta w Masce

Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i zapoznania się z naszym portfolio. Zobacz, jak niezwykłe projekty wykonaliśmy. Masz pomysł na element identyfikacji wizualnej? Zgłoś się do nas, a razem sprawimy, że Twój biznes stanie się bardziej rozpoznawalny!