Categories:

Systemy WMS (Warehouse Management System) to bardzo przydatne narzędzia w każdym magazynie. Sprawdzają się w firmach logistycznych, kurierskich, ale także w hurtowniach czy nawet większych sklepach. Pozwalają szybko odnaleźć dany produkt i skrócić czas większości procedur. Dzisiaj opowiemy o elemencie, który jest ostatnią składową tego systemu – mianowicie o infokiosku Sha21.

Sha21 – do czego może służyć w systemie WMS?

Zastosowania infokiosków są bardzo szerokie. Służą w biurach, restauracjach czy centrach handlowych. Mogą też być składową elementu WMS.

Dowiedz się więcej: Infokiosk – co to jest?

Idealną maszyną do tego jest Sha21. Na ekranie LED o rozmiarze nawet 24 cali mogą zostać wyświetlone:

  • plany magazynu,
  • najkrótsza droga do danego towaru,
  • statystyki czasu pracy,
  • lokalizacja innych pracowników.

Ekran jest całkowicie dotykowy, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo manipulować myszką czy klawiaturą. Monitor jest dodatkowo ustawiony pod kątem względem użytkownika, dzięki czemu wyświetlana treść jest lepiej widoczna i może być zabezpieczona przed rażącym światłem słonecznym.

Dowiedz się więcej: Infokioski – dlaczego infokioski w gastronomii są tak popularne?

Sha21 infokiosk

Sha21 – punkt, który łatwo znaleźć

Standy multimedialne używane w systemach WMS muszą znaleźć się na najczęściej stosowanych trasach komunikacyjnych. By dodatkowo ułatwić znalezienie sprzętu i przyciągnąć wzrok, Sha21 jest wyposażony w niebieskie lampki LED po obu stronach ekranu. Infokiosk będzie nie do przegapienia nawet przy wyłączonym świetle. Nie ma ryzyka potrącenia urządzenia wózkiem widłowym czy paleciakiem. Stosunkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że stand zmieści się tam, gdzie zabrakłoby miejsca dla klasycznych, dużych infokiosków.

Dowiedz się więcej: Czy warto inwestować w stand multimedialny?

Dostosuj infokiosk do swoich potrzeb

Wiele firm chciałoby spersonalizować swój sprzęt – w tym również infokioski. Nic w tym dziwnego. Sha21 ma bardzo odporną na uszkodzenia obudowę, na której możemy przygotować dowolne, wskazane przez klienta logo. Może się pojawić na podstawie, na obudowie monitora albo możemy stworzyć indywidualną obudowę o wybranym kształcie z sercem Sha21. Infokiosk nie musi służyć jedynie jako element WMS – może się przydać na różnego typu konferencje czy targi branżowe. Idealnie nada się do wyświetlania reklam czy ofert handlowych. Koniec z rozdawaniem ulotek, które za chwilę trafią do kosza. Przyciągnij swoich klientów i nie pozwól im uciec!

Dowiedz się więcej: Wybieramy kiosk multimedialny na konferencję

 

Infokiosk na wynajem 43 cale

Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych i infokiosków wiemy, jak ważna jest trwałość i efektowność w standach multimedialnych. Każdy nasz produkt tworzymy indywidualnie, z myślą o kliencie. Przekonaj się – zamów u nas infokioski. Nie masz pewności, jak sprawdzą się w Twojej firmie? Wynajmij je na próbę przez disire.pl.

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.