Categories:

Zdobycie zainteresowania dzieci jest nadzwyczaj trudne. Przed takimi dylematami stają organizatorzy imprez dla dzieci, a nawet konferencji czy targów dla dorosłych, na których mogą pojawić się najmłodsi. Zapewnienie naszym pociechom odpowiedniej rozrywki jest kluczowym elementem, dzięki czemu każde wydarzenie będzie udane. Specjalnie do tego zadania przeznaczony jest iDisi – infokiosk dla dzieci.

Charakterystyka iDisi

iDisi jest tak wyjątkowy dzięki obudowie, którą poznają wszystkie dzieci. Któż z nas nie zna przygód najsławniejszego jajka świata – Humpty Dumpty? Niebieskie buciki, czerwony kapelusik i znajomy uśmiech zgromadzą maluchy z całej sali. Czym jeszcze wyróżnia się ten infokiosk? Urządzenie posiada:

 • ekran dotykowy,
 • rozmiar ekranu między 12 a 19 cali,
 • wgrane oprogramowanie Windows 8.

Dowiedz się więcej: Infokiosk – co to jest?

Urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi grami i zabawami, które możemy ściągnąć z Internetu, a nawet samodzielnie zaprogramować czy stworzyć na zamówienie. Daje to nam nieograniczone możliwości. Najpopularniejsze programy dla dzieci to:

 • kolorowanki,
 • zgadywanki,
 • proste zadania matematyczne,
 • zadania pamięciowe.

Możliwe jest nawet rozbudowanie iDisi o moduł fotograficzny, dzięki czemu uzyskamy fotobudkę idealną na wszystkie imprezy rodzinne z dzieciakami.

Dowiedz się więcej: Colorato – prezentacja niezwykłego standu multimedialnego

Do kogo skierowany jest iDisi?

iDisi to oczywiście propozycja dla wszystkich dzieci – tych małych, jak i starszych. Już dwulatki dobrze radzą sobie z obsługą ekranów dotykowych – warto to wykorzystać. Umiejętność posługiwania się nowymi technologiami jest bardzo pożądana w obecnych czasach. Jeśli dołożymy do tego oprogramowanie, które rozwija zdolności matematyczne, zapamiętywanie i myślenie przestrzenne, otrzymujemy infokiosk, który jest nie tylko „zapychaczem” czasu, ale urządzeniem, które realnie przekłada się na edukację i wychowanie naszych pociech.

Dowiedz się więcej: Wybieramy kiosk multimedialny na konferencję

Ile to kosztuje?

Cena kupna iDisi z pewnością odstraszyłaby niejednego zainteresowanego. Na taki wydatek mogą pozwolić sobie duże centra handlowe czy sale konferencyjne, ale to już raczej niemożliwe dla rodziców, którzy szukają zabaw na imprezę urodzinową. Jednodniowe targi również nie są dobrym miejscem do zakupu takiego urządzenia. Dlatego coraz większą popularność zyskuje wynajem infokiosków na całe dni. Cena wynajęcia iDisi na jeden dzień to 700 złotych.

Dowiedz się więcej: iCurvio – najnowocześniejszy infokiosk, który kiedykolwiek powstał?

Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych dodatkowo oferujemy:

 • możliwość dostosowania urządzenia do własnych potrzeb,
 • transport infokiosku pod wybrany adres na terenie całej Polski,
 • stworzenie aplikacji na zamówienie,
 • montaż i demontaż urządzenia.

Brzmi wspaniale? Dla czytelników naszego bloga mamy dodatkową promocję, która działa dla wszystkich urządzeń, które znajdziesz na disire.pl. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a na hasło „BLOG” otrzymasz 10% rabatu na wynajem dowolnego infokiosku przez dowolną liczbę dni. Nie czekaj!

Dowiedz się więcej: Wynajem standów multimedialnych – czy to się opłaca?

Stand multimedialny VR

iDisi to infokiosk dla dzieci, ale praktycznie każde urządzenie może zostać ku temu zaadaptowane. Wystarczy dobry pomysł i odrobina fantazji.

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.